Робочі мрії: нестандартне планування кар'єри
Мрійливий практикум з Уляною Ходорівською
29 вересня 2018
Улюблена робота починається з мрії
Коли ми мріємо про роботу, ми тренуємо гнучкість мислення, уяву і здатність бажати. Ми робимо перший крок до справді цікавого професійного майбутнього. Ми намріюємо його.

Надто часто ми воліємо бути обережними навіть в думках, планувати по SMART, страхувати себе, відмовлятися від надто сміливих ідей ще в момент їхньої появи на світ. І цим відрізаємо собі шлях до по-справжньому великих змін, улюбленої роботи, натхнення, радості, успіху.

Уолт Дісней казав «Якщо ти можеш про це помріяти, ти можеш це зробити. В кожній людині сидить Мрійник, Реаліст і Критик, треба лише, щоб вони не заважали один одному». Він добре знав, про що говорить. Його методом ми і скористаємось 29 вересня на практикумі «Робочі мрії».
29 вересня ми будемо заново вчитися мріяти
Ми чекаємо усіх, хто хоче:
додати інтерес та нові ідеї до улюбленої роботи;
намріяти улюблену роботу або власну справу;
отримати поштовх для першого кроку до мрії.
План роботи
Ми виженемо внутрішнього критика і раціоналіста та побудемо мрійниками, авантюристами, натхненниками для самих себе.
1
Розминка:
щоб легше мріялось
2
Мріяння:
тут використаємо кілька різних технік, це дасть більш цілісну картину
3
Планування першого кроку:
техніка продуктивної прокрастинації
Формат
80% практики
Використання коучингових, акторських, сенситивних практик для активного мріяння


7 годин для мрій
29 вересня з 10:00 по 18:00 з перервою на обід та кава-брейками
Локація в центрі міста
Чайний клуб, Дружби Народів, 7 (м. Либідська)
Програма
1
Мріяння як спосіб просування вперед, шлях до прориву
Занурення в мрії, розуміння механізму, процесу та користі від мріяння
2
Різні види мріяння:
5 способів викликати музу
Ознайомлення з різними техніками та можливостями їх поєднання для більш цілісної картини
3
Що сприяє мріям,
а що заважає?
Відслідковуємо перешкоди для мрій у повсякденному життя та створюємо умови для продуктивного мріяння
4
Планування по Волту Діснею
7 ролей, які можуть відкрити нові погляди
та дати нові сенси. Пробуємо на практиці.
5
Мрія як проект
Планування першого кроку, техніка продуктивної прокрастинації
Мріяти вчить:

Уляна Ходорівська
Кар'єрний консультант
Уляна — спеціаліст з побудови кар'єрної стратегії та професійної самопрезентації. Працює з темами ринку праці, професійною та фінансовою самооцінкою понад 6 років. Була керівником Дослідницького та Консалтингового центрів HeadHunter Україна. Закохана в професіоналізм.
Відгуки мрійників
Заняття вийшло дуже потужне та надихаюче. Розбираючись зі своїми мріями, надихаєшся і мріями тих, хто поруч шукає свої. Ну і мріяння – це не з розряду «навоображать», а, як сказав Максимус в Гладіаторі: «Уявіть, де будете ви, – і так воно і станеться».
Євген К.
Не було відчуття, що я це все знаю, що це вже все написано в більшості популярних статей та блогів щодо кар'єрного (да і в принципі особистого) розвитку. Відчувається, що Уляна - професіонал, дуже ерудована та начитана людина, має великий досвід. Та й просто вміє надихати. Буду рекомендувати своїм знайомим.
Марія О.
Цікаво, дещо незвично і в красивому місці. Цікаві люди, які щиро віддають себе зустрічі. Є тепер "фішки", з якими простіше буде неприємні відчуття проживати. Захотілося на акторські курси)
Ольга Ю.
Організація на високому рівні, сама ідея дуже класна, Уляна — приємний і обізнаний спікер. Програма була дуже насиченою. Зустріла цікавих людей. Загалом задоволена. Дякую!
Ірина У.
Дякую всім за захід! Чудова організація і супровід, затишне місце, талановита і натхненна Уляна. Сподобалось і зайшло майже все, щось більше, щось менше, але загалом було цікаво і корисно. Ще раз переконалась у своєму рішенні щодо роботи мрії. Дуже вдячна)
Анастасія М.
Практикум допомагає не тільки мріяти, але і дає техніки, завдяки яким можна розібратися з одвічними питаннями: чи моя це мрія, чи все ще хочу я цього?.. Уляна доступно пояснює, як бути відвертим з самим собою і надихає на подальші подвиги)
Катя
К Happy Monday у меня наинежнейшая любовь и я была рада наконец-то вырваться на практикум, который по описанию вот ну очень мне зашел и я себе его пометила в календаре недели за 2-3 и с нетерпением ждала. Мое нетерпение окупилось сторицей: практикум был действительно практическим, с кучей задач и игр на расширение восприятия и классным дебрифингом после. Подача материала была интересной и интерактивной; Ульяна очень душевная, человечная, открыта к диалогу и чутко прислушивается к тому, что нужно участникам. Организаторам большое спасибо за то, что создали комфортную атмосферу для нашего маленького клуба "анонимных мечтателей" :)
Татьяна П.
Дуже цікавий досвід спілкування з надзвичайною Уляною та у групі різного віку з різним досвідом, але схожими викликами. Організація заходу була на дуже високому рівні, все продумано і одночасно ненав'язливо, інтелігентно. Уляна гарно продумала поєднання індивідуальної роботи, щиро ділилася лайфхаками та техніками, душевно та емоційно багато віддавала учасникам. Я особисто отримала те, за чим прийшла - пропрацювала на ціннісному рівні, чого я зараз прагну і що мене драйвить. Надзвичайно цінними також є знайомства, тому що на подібних заходах збираються цікаві люди.

Наталія О.
Вартість участі у практикумі
1100 грн
Вартість практикуму в день події 29.09
Локація
Чайний клуб - це вишуканий спокійний оазис посеред галасливого міста. Тут відпочиваєш та розвиваєшся під красиву музику і кращий в світі чай, спілкуючись з цікавими людьми.
Адреса
бульв. Дружби Народів 7, м. Либідська
Почніть свій шлях до змін з мрії
Якщо у вас є питання, напишіть нам або телефонуйте. Будемо раді допомогти!
Телефон: +380967424641
E-mail: oksana@happymonday.com.ua